25 Mayıs 2016

İncir.com Aldatmaya Dayalı Ticaret!

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile çok inceleme fırsatı bulamadan başladığım bu işten çok pişmanlık duydum ve zarara uğradım. 5 yıldızlı otellerde göz boyamaya ve yanlış bilgilerle insanları aldatmaya dayalı, ticaret yapıp ürün satmaya değil, mağaza açarak oradan aldıkları para üzerine kurulu bir sistem. Benim ve yakınlarımın hiçbir siparişi sorunsuz gelmedi.

10 - 15 günden önce ürün gelmedi, yanlış geldi, fatura gelmedi. Gelen ürün arıza yaptı servisi fatura olmadığı için işlem yapmadı. Şirketten alım tarihini de vererek fatura istedim. 45 gün oldu hala fatura yok. Şimdi mağazamın kapatılarak ödediğim paranın tarafıma iade edilmesini aksi takdirde en kısa sürede yasal yollara başvuracağımı buradan size bildiririm.

Fevzi 2.454 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi27 Mayıs 2016

    Bir arkadaşımın tavsiyesi ile çok inceleme fırsatı bulamadan başladığım bu işten çok pişmanlık duydum ve zarara uğradım. 5 yıldızlı otellerde göz boyamaya ve yanlış bilgilerle insanları gaza getirmeye dayalı, ticaret yapıp ürün satmaya değil, mağaza açarak oradan aldıkları para üzerine kurulu bir sistem. Benim ve yakınlarımın hiçbir siparişi sorunsuz gelmedi. 10 - 15 günden önce ürün gelmedi, yanlış geldi, fatura gelmedi. Gelen ürün arıza yaptı servisi fatura olmadığı için işlem yapmadı. Şirketten alım tarihini de vererek fatura istedim 45 gün oldu hala fatura yok. Şimdi mağazamın kapatılarak ödediğim paranın tarafıma iade edilmesini aksi takdirde en kısa sürede yasal yollara başvuracağımı buradan size bildiririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön