İncir.com 1 Ay Süredir İade Ettiğim Hatalı Bilgisayarı Bana Hala Yapıp Yollayamadılar!

Alper C. |

Acer marka bir laptop aldım ürün hatalı ve eksik çıktığı için iade ettim 2 hafta süre geçti, İncir beni ne aradı ne mail attı, ben aradığımda ise teknik servise yolladıklarını ve onları arayıp ürünün durumunu sormaları bana geri dönmeleri çok uzun sürermiş öyle dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper C.
  20 Ağustos
  12:56

  Dün incirler ilgili şikayette bulunmadan önce müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ürünümün servise gönderildiğini ve bana hakkında bilgi vermelerinin uzun süreceğini söyledi bende şikayetvara yazdım bunları bana geri dönüş yaptılar ve ürünü 1 iş ve 3 iş günü içinde yollucayacaklarını söyledi ve bir kargo takip numarası verdiler bende kargo takipten nerede olduğuna baktım ürünün incirden çıkıp yeni teknik servise gönderdiklerini tespit ettim bu insanlar resmen dalga geçiyorlar orada çalışan müşteri temsilcisinden ve incirden şikayetçiyim gün içinde bana dönmelerini istiyorum... .

 • Alper C.
  19 Ağustos
  11:12

  Siz benimle dalgamı geçiyorsunuz aradığımda ürün teknik serviste bilgi veremiyoruz onun için diyorsunuz sonra bir takip numarası atıyorsunuz ürünü daha yeni teknik servise gönderdiğiniz ortaya çıkıyor müşterilerinizi böyle yaparak kaybedersiniz

 • 18 Ağustos
  16:02

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, problemi giderilmiştir.