31 Ekim 2016

İnci Çantanın Hatalı Olduğu Kabul Edilmedi.

İnci'den aldığım çantayı 1 hafta kullandıktan sonra halat şeklindeki saplarındaki ipler deformasyona uğrayıp çözülmüştür. Mağazaya genel merkeze verilmek üzere verdiğimde gelen mesajda imalattan kaynaklı bir hata saptanamamıştır şeklinde bir yazı geldi. Nasıl olur da 1 haftada oluşan deformasyonda ki hata imalattan kaynaklanamaz?

1 haftada ben o çantanın saplarıyla tır çekmiş olmadığıma göre, böyle bir hatayı müşterinize yüklemek markanıza bir hakarettir bence. Demek ki İnci markası kendi ürününün arkasında durmayan bir firma. Yapılan bu yanlış düzeltilmezse bir daha bu markadan alışveriş yapmayacağım. Bu durumu da tüm sosyal medyada ve hukuki mecralarda hakkımı da savunacağım.

Evren 361 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön