27 Ekim 2014

İnci Ayakkabı'ya Gittiği Gibi Geri Gelen Ürün.

Ordu İnci mağazasından geçtiğimiz mart ayında aldığım botun zımbaları 1-2 ay içerisinde kopmaya başladı ve botta ayrılma meydana geldi. Bu kış daha giymeden mağazaya geri götürdüm bot yollandı fakat yolladığım gibi geri geldi. Bu kadar kaliteli bildiğimiz bir firmanın ürününe sahip çıkmaması gerçekten çok düşündürücü. Bari zımbaları da yollasaydı botla beraber öylece yollamasalardı demeden kendimi alamadım. Mağazadan son çare olarak buradan yardımcı olabilecekleri söylendi.

Esin 1.524 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi21 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize gerekli bilgi iletilmiştir. Ürüne değişim onayı verilmiştir. Saygılarımızla

  • Esin14 Kasım 2014

    Cevap ne zaman gelecek ya da gelecek mi cok merak ediyorum. Urun hâlâ Ordu İnci subesinde beklemede. Artik heves de kalmadi. Kucucuk bir sorun yuzunden urun geri geldi ve o zamandan beri beklemedeyim ama artik bu ilgisizliginizden sabrim kalmadi bilesiniz!!!

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön