20 Eylül 2016

İnci Ayakkabı'nın Deri Kokusu.

21/05/2016 B.Köy mağazanızdan aldığım ayakkabıdan etrafı dahil dolapları bile kokutan bir kokusu vardı. Marmara Forum mağazanıza verdim geri geldi imalat hatası olmadığı bildirildi geri gönderdim bu sefer astar değişilmiş eve götürmem ile aynı koku yeniden başladı B.Köy mağazanıza geri verdim 438** kayıt numarasıyla geri gönderildi ama o zamandan beri herhangi bir dönüş olmamıştır ben ulaşamıyorum sizlere. 220 TL verdiğim ayakkabıyı bir gün bile giyemedim artık onu zaten istemiyorum. Bana en azından konu ile ilgili bilgi verilsin.

Ayrıca 21.05.2016'da aldığım 2. ayakkabıda kenarı açıldı inci ayakkabının bu kadar kötü ve sorumsuz olduğunu bilmiyordum.

Berna 196 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön