29 Ocak 2014

İnci Ayakkabı'dan Aldığım Çizmede Renk Değişikliği Oldu.

23.01.2014 günü akşam taba renkli aldığım çizme sadece 1 gün giymeyle belirli bölgelerde leke yaptı. Yurtdışında olmam sebebiyle 28.01.2014'te, yani aldığımdan 5 gün sonra, sadece 1 gün giydiğim çizmeyi Capacity İnci'ye geri götürdüm. Çalışanlardan gördüğüm kötü muamelenin yanında, çizmelerin yağmur suyu kaynaklı kullanıcı hatasıyla belirli bölgelerde renk değişikliği olduğu şeklinde bilgilendirildim.

Çizmeleri almadan önce, renk değişikliği olabileceği hususunda sözlü yada yazılı herhangi bir kullanma talimatı almadım. Çizmeleri aldıktan sonra da herhangi bir kullanma talimatı ya da uyarı-önlem almadım. 529.90 tl paha biçilen çizmeler aldıktan 1 gün sonra kullanılamaz hale geldi.

Tugba 65 Okunma

Cevaplar

  • Tugba 30 Ocak 2014

    Sayın yetkili, Çizmedeki renk değişikliğini fotoğraflarla kanıtlayabilirim. Maalesef buraya fotoğraf ekleyemiyorum. Bugun tüketici haklarına başvuracağım. Bana satış öncesi kullanım sırasında renk değişimi, lekeler olabileceği bilgisi verilmedi. Satış esnasında ya da sonrasında kullanım kılavuzu sağlanmadı. Nasıl bir çizmede leke oluşabilir? Çizmeler evde ya da yazın kullanım amacıyla üretildi ise, satış öncesi "bu çizmeleri dışarıda kullanmayın" diye bilgi verilmesi gerekirdi. Paramın iade edilmesini talep ediyorum. İnci kundura bana ayıplı mal satarak beni mağdur etti. Şikayetçiyim.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürünü yetkili bölge müdürü tarafından incelenmiştir. İnceleme neticesinde üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmemiştir. Bu nedenle değişim veya iade işlemi yapamayacağımız müşterimize bildirilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön