İnci Ayakkabı'dan Aldığım Botumun Burnu İki Ayda Açıldı.

Ebru T. |

09 şubat 2014 tarihinde İzmir Forum mağazasından almış olduğum botumu on kez bile giymememe rağmen nisan ayında burnu açıldı. Ürünü alıp Alsancak İnci mağazasına götürdüğümde hemen tadilat yapacaklarını söylediler. Bense ürünü yeni aldığımı bunca para verip tadilat kabul etmeyeceğimi ürünün ya yenisiyle değişmesini ya da paramın iade edilmesini talep ettim.

On gün içinde geri döndüklerinde sadece tadilatı kabul ettiklerini bildirdiler. Böyle şey olur mu? Bunca para verip on kere bile giymeden burnu açılan botun tadilatını asla kabul edemem bu kadar kolay değil. Markaysan ürününün arkasında duracaksın; beceremiyorsan bu işi yapmayacaksın.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru T.
  05 Mayıs
  13:02

  neredeyse bir aylık bir çabadan sonra inci firmasından ürünümün iade edilmesini sağlayabildim. bunun için de gerçekten çok uğraştım; gerek mağazaya gidiş gelişlerim gerek sürekli mail ve telefon trafiği; gittiğim mağazadaki müdürün tripli bir şekilde siz genel merkeze mi mail attınız diye sorması vs vs. bu ürün inciden aldığım son ürün olacak yaşadığım bu tecrübeden sonra çok eminim. sorun yaşayan herkese de söyleyeceğim tek şey hakkınızı arayın lütfen

 • 24 Nisan
  11:07

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizin şikayet maili tarafımıza ulaşmıştır.
  En kısa sürede müşterimiz ile iletişime geçeceğimizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,