İnci Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabı Rahat Değil.

Nurullah C. |

Kısa bir süre önce İnci Deri'den ayakkabı aldım. İlk gün ayakkabıyı kullanırken ayakkabı iç astarı yürüdüğüm zaman çorapları ayak tabanıma topluyordu. Ürünü aldığım mağazaya ve mağazada merkeze yolladı. Gelen cevap üründe herhangi bir fabrikasyon hata bulunamamıştır.

Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim. Telefon numaramı alıp inceleme yaptıktan sonra geri dönüş yapacaklarını söylediler. Şimdi soruyorum; Merkezinize 2 kez gelen ürün için herhangi bir açıklama yazmadan basit bir şekilde" ürünümüzde fabrikasyon bir hata bulunamamıştır" yazmanız markanızın kurumsal işleyiş şekli mi?

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  11:04

  Sayın Yetkili,
  Müşterimize ürünü ile ilgili inceleme kararı mail ile bildirilmiştir.

  Saygılarımızla,

 • Nurullah C.
  06 Haziran
  11:57

  Yazdığım şikayete verilen cevap da firma yetkilisi geri dönüş yapılacağını belirtiyor. Şimdiye kadar inci ayakaba firmasının buna benzer cevapları oldu hiç birisinde tıpkı şu an olduğu gibi geri dönüş yapılmadı. İnci ayakabı ürün sonrası müşteri memnuniyeti konusunda bırakın müşteri memnuniyetini sağlamayı, "müşteri memnuniyeti" gibi değerleri önemseyen ve hizmet veren kuruluşların yönetim anlayışından çok uzak. 2 ay olmasına rağmen ürün hala kendilerinde merak ettiğim hizmet almak için bir bedel ödedim bunun karşılığı

 • 27 Mayıs
  10:12

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizin şikayet maili tarafımıza ulaşmıştır.
  En kısa sürede müşterimiz ile iletişime geçeceğimizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,