08 Mayıs 2017 #8335970

İnci 'den Aldığım Arızalı Çanta

19.12.16 'da İnci 'den almış olduğum çantanın ağız kısmında açılmalar olduğu için ayrıca fermuarı bozuk olduğu için İzmit burada AVM' de bulunan şubelerine 30.04.17 değişim/iade talebimle belge düzenlendi. Bugün tadilat onayı almak için beni aradı mağaza SMS onayı gelmediği için aramışlar bende SMS gelmedi dedim arayan kişinin üslubu sanki arkadaşıyla konuşur tarzdaydı. Telefonu kapattım baktım SMS gelmiş konuşurken sonra genel Müdürlüğü aradım tadilat istemediği çünkü tadilat olursa tekrar aynı kırılmalar ve açılmalar olacağını bildiğim için tadilat istemediğimi özellikle belirttim. Mağaza bize tadilat olarak göndermiş tekrar bizi arasınlar değişim-iade talebinizi iletsinler denildi. Mağazayı aradım böyle yapılması gerekiyormuş dediğimde arkadaşımmış gibi konuşan kişi "hıı ben onlara sorarım demek öyle yapmak gerekiyormuş" diyerek kapattı. Para iadesi ya da değişim istiyorum.

Özlem 811 Okunma

Cevaplar

 • Özlem04 Temmuz 2017

  Inci mağazasının tadilat yaptığı çanta daha doğrusu yapamadığı çanta. Fermuarını değiştirip tanca Marka fermuar takılmış ve çantanın dışında kırılan bölüm hiç yapılamamış ön tarafindaki kısımda kesilmiş yapistirilacagina kesilmiş durumda. Teslim aldığım mağazadaki tek yetkili kişininde hicbirseyden haberi yok. Çantayı görünce yorum bile yapamadı. Ne yapmalıyım simdi

 • Özlem12 Mayıs 2017

  Sevgili İnci, konuyu takip eden departmanınız çok hızlı mesajımı takip eden 3 dakika içinde ekte ki saptama iletisi tarafıma ulaştı. Tadilat istemiyorm ve Tüketici Hakları'na başvurup isim gücüm yokmuşcasına bu durumu her yere ileticegim.

 • Özlem12 Mayıs 2017

  Sevgili İnci; Herhangi bir gelişme olmadı bu süre içinde arayan, soran, iletişime geçen... . Gerçekten müşteri ile ilgilenen, müşteri memnuniyetini önemseyen ve sorunu ciddiye alan bir departmanınız bulunuyor mu?

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi11 Mayıs 2017

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön