27 Mayıs 2014

İnci Ayakkabı'dan Aldığım Bot Bir Haftada Yırtıldı.

10.03.2014 Ümraniye İnci Ayakkabı şubesinden sezon sonunda aldığım üründen memnun kalmadım. Almış olduğum bayan bot bir hafta kullanımdan sonra uç kısımları açıldı. Ürünü alırken 3 ay içinde bir şikayet olursa fabrikaya gönderdiklerini söylemişlerdi.

Fakat ürünü götürdüğümde satış sorumlusu ürünün sadece uç kısımlarını yapıştırıp geri verebileceklerini söylediler. Üründen memnun kalmadığımı ve bir hafta kullanımda uç kısımlarının açılmasının normal mi olduğunu sorduğumda cevap alamadım. Ürünün incelenmesini ve değişim yapılmasını istiyorum.

Aysel 567 Okunma

Cevaplar

  • Aysel'in Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2014

    27.05.2014 tarihinde yazmış olduğum şikayete 30.05.2014 tarihinde cevap geldi.Ümraniye İnci şubesinden arandım.Botun incelendiğini ve bir hafta içerisinde değişim yapabileceğimi söylediler.En kısa sürede değişim için gideceğim. Kısa bir süre zarfında değerlendirilip olumlu yanıt verildiği için sizlere ve firmaya teşekkür ederim.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayet maili tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede müşterimiz ile iletişime geçeceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön