17 Ekim 2016 #6707992

İnci Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabı Kısa Sürede Deforme Oldu!

Geçen sezon sonu İnci Ayakkabı'dan iki adet bot aldım. Yaklaşık 1 aylık giyimden sonra ayakkabı tabanı ve astarı deforme oldu. Astar tamamen çıktı, yer yer astar ve tabanında yırtılma oldu. Aldığım mağazaya vakit geçmeden götürdüğümde Ekim ayında getirin dendi. Nihayetinde tekrar mağazaya gidip şikayetimi bildirdiğimde ayakkabı tabanının ve astarının garanti kapsamına girmediğini söyledi. 'Kendiniz dışarıdan tabanlık alın. ' dendi. Anlamıyorum, ben zaten taban rahatlığı için alıyorum ayakkabıyı ve hemen deforme oluyor ve de garanti kapsamına girmiyor. Ayakkabı tabanı ayakkabının parçası değil mi ki garanti dışı sayılıyor? İnci Ayakkabı benim için bitmiştir. Çevremdekileri de İnci'yi asla önermiyorum, kaç kişiyi vazgeçirdim.

Rezzan 291 Okunma

Cevaplar

  • Rezzan02 Ocak 2017

    neredeyse iki ay oldu İnci' den aldığım botları incelemeye göndereli. İncelemeden olumsuz sonuç aldım, ama hala ses seda yok İnci' den. Yapacağınız tadilat 1 ay mı sürüyor acaba. Müşteri memnuniyeti sıfır.

  • Rezzan30 Kasım 2016

    Tam ne güzel İnci merkez mağduriyetimi giderdi derken incelemeye gönderdiğim ayakkabilar için "Imalattan kaynaklı hata bulunamadi" mesajı aldım. Ayakkabinin tabanligi ve astari çabucak bozuldu, yırtıldı. RÇifter tabanlik koymak bu kadar mi zor yani. Ben zaten ayakkabıyı tabaninin yumusakligi, rahatligi için alırım. Gördüm ki İnci Deri yanlış bir tercihmiş. Müşteri memnuniyeti önemli değilmiş. Kimseye asla önermiyorum.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön