13 Ekim 2016

İnci Ayakkabı Web Satış Para İadesi 10 Gündür Yapılamadı!

27 Eylül'de İnci'nin Web sitesinden aldığım ayakkabıyı ürün bilgilerinde "Hakiki Deri" yazmasına rağmen, gelen ayakkabının "Suni Deri" olması sebebiyle 4 Ekim'de kendilerine iade ettim. Bugün, 13 Ekim ve ben bu süre zarfında defalarca E-destek müşteri hatları ile görüştüm. Şikayet kaydı açıyoruz dediler, sonuç yok. Merkezlerini aradım Muhasebe ile görüşmek istedim, görüştürmediler. E-mail attım geri dönmediler.

Twitter hesaplarına yazdım umurlarında dahi olmadı. 2 tık ile çözülecek bir para iadesi için benim günlerdir uğraştırmanız, şirket politikanızı ve Marka kalitenizin düzeyini belli etmekte. İnci'den ilk defa bir şey almaya yeltendim ve bir daha asla kendileri ile bir ilişki içerisinde olmayı düşünmüyorum. Sektörün en iş bilmez firması ödülü sizde, tebrikler!

Gülay 198 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan M. olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön