06 Mayıs 2013

İnci Ayakkabı Uygun olmayan Tabanlık!

İzmir Bornova Forum mağazasından almış olduğum yazlık ayakkabıyı 1 defa giydikten sonra ayakkabı içindeki silikon taban deforme oldu ve ayağımın altında yabancı bir cisim varmış gibi rahatsız etti. Aldığım mağazaya götürdüm tadilat yapıp geri verdiler. Aynı gün tekrar giydiğimde benzer sorun oluştu.


İnceleme için 1 hafta tekrar verdim. Tekrar tadilat yapıldı ve yedek bir çift tabanlık da verdiler. Ayrıca yapılan açıklama da çok komik "tabanlık baskı ve terlemenin etkisiyle deforme oluyor". Anlaşılan bu ayakkabıyı biblo olarak üretti bu firma. Orjinal tabanlık kötü durumda ve yedek tabanlığı kullanmaya başladım o da deforme oldu. Bu tabanlık kaliteli ve uygun değil kesinlikle.

Melih 70 Okunma

Cevaplar

 • Melih09 Mayıs 2013

  Yapilan onarim sonrasi ayni hata tekrarladigi icin urunu tekrar inceleme icin magazaya teslim ettim. Ayakkabi ic astari ve tabsnlikla ilgili nasil bir dayanim testi yapildigini ogrenmek isterim. Kalite standartlari terleneyen ayaklar icin belirlenmis sanirim. Zira 1 defa giyilen ce yazlik oldugu icin tere dayanikli olmasi beklenen bir ayakkabidan beklenen performansi goremedim. Eger dilerseniz deforme olan tabanligin resimlerini de paylasabilirim.

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, Ürünlerin imalat sonrasında kalite kontrolleri yapılmakta olup, satış sonrasında ki gelen şikayetler de net olarak kayda alınıp takibi yapılmaktadır. Aynı ürün ile ilgili iç astar ve benzeri sıkıntılar yaşanmadığı gözlemlenmiştir. Üründe yapılan inceleme de de teknik bir sıkıntı olmadığı anlaşılmış olup, müşterimize onarım konusunda yardımcı olunmuş ve değişim iade onayı verilmemiştir. Saygılarımızla

 • Melih09 Mayıs 2013

  İnci deri firması, iletmiş oldugum şikayeti benzer bir başka şikayet olmadığı gerekçesiyle ve ürünü detaylı incelemeden "imalat hatası olmadığı" na karar vererek şikayete konu olan ürünle ilgili birşey yapılamayacağını bildirdi. Ben de imalat değil tasarım hatasından ve düşük kaliteden bahsediyorum zaten. Almış oldugum ürüne benzer İnci markalı bir baska ayakkabıyı 1 yıldır kullanıyorum hiç bir problem yokken 1 içinde sadece 3-4 defa giydigim ayakkabının 3 defa iç tabanlığının deforme olması ürün değilde müşteri kaynaklı bir hata mıdır acaba? Müşteri ayakkabı içindeki astarı nasıl deforme edebilir? Sadece bu şikayet sebebiyle en az 3-4 saat harcayarak her defasında almış oldugum magazaya goturmem ve zaman kaybı yasamam sizce normal mi? Ürünü tasarlarken farklı ağırlık ve koşulları göz önüne alarak tasarlamanız gerekmiyor mu?

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimizin bildirimi üzerine kendisine gerekli bilgiler iletilmiş ve gerekli yazışmalar yapılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön