03 Nisan 2013 #1722997

İnci Ayakkabı Tedariğini Sağlayamadığı Ürünü Yayınlıyor!

Tredyol mağduruyum İnci butikten 2 adet ayakkabı aldım 20 gündür ödemesini yaptım siparişim bir türlü kargolanmadı. Her aradığımda farklı hikayeler anlattılar bugün ise bana kalkmış siparişinizi hazırlayamadık tedarikçi firma sözünde durmadı falan gibi hikayeler anlattılar, tedarikçi firma inci ayakkabı olduğundan dolayı ve inci ayakkabının kurumsallığına yakışmaz bir davranış olarak görüyorum bunu, reklam olsun diye üretilmeyen üretmedikleri ayakkabıyı sitelerde yayınlatıyorlar ve insanların paralarını alıp çalıştırıyorlar, herhangibir web sitesi değil inci'nin kendi mağazasından bile almam güven 0.

Ceyhun 74 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile iletişime geçilerek gereken müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla,

  • Ceyhun12 Nisan 2013

    şikayetim üzerine inci ayakkabıdan aranılıp, verdigim 2 siparişten birisini aldım, ikincisi içinde tedarigi saglanıldıgında bilgi aktarılacagı bilgisi aktarıldı. genel olarak memluniyetlik açısından iki ürünün 1 tanesinide almak ve aranılıp ilgilenildigini görmem güzel birşey. yapması gereken benim ürünü aldıgım trendyol sitesiydi fakat inci deri ilgilendi çok teşekkürler.

  • Ceyhun05 Nisan 2013

    inci ayakkabıdan bana gelen bilgi; Verilen sipariş ürünlerinde bazen hatalar oluşabiliyor ve size ( trendyol ) gönderi yapılıyor iken kalite kontrolden geçilerek işlemleriniz tamamlanıyor. Belirttiğiniz ürün kodları tüm depo stoklarımız kontrol edilerek maalesef gönderime uygun değildir. Hatalı ürün için firmamız adına özür dileriz. Eğer isterseniz hatalı ürün resmini çekip size ibraz edebiliriz. peki sayın inci; bunların hiç biri benim maduriyetimi kapatmıyor ve ben 1 ürün almadım 2 ürün aldım 1 ürünün kalite kontrolden geçmemesi hatadır, ama ikinci ürünümde geçmiyorsa suçtur. Siz öncü bir markasınız sizin kalite kontrolünüz den geçen bir ürün Trendyol dan geçmiyorsa buda bende şüphe uyandırır, sizcede 2 ürünümün bu duruma düşmesi garip degil mi ? kısacası şöyle'ki ürün siparişi az olduğu için vs. sizin bu ürünü üretmediginizi düşünüyorum, kalite kontrolden ğeçmeyen bir ürünün elbetteki tedariği vardır 3 gün veya 5 gün, trendyol ile aranızdaki anlaşma ve müşteri memluniyetsizliği sizin kurumsallığınıza yakışmayan bir davranış. Evimde bulunan eşimim ve benim inci marka ayakkabılar artık güvensizdir, bizde bıraktığınız etki tamamen güvensizlik. Bunların hepsi üzerine söylenilen tek kelime özürdilenip geçip gitmesi ama hala mağdur tarafım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön