23 Şubat 2013 #1649705

İnci Ayakkabı Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

İnci ayakkabıdan aldığım ayakkabının bir tanesinde rahatsızlık olduğu için firmaya başvuru yaptım 15 gün bekletildikten sonra hiç bir cevap verilmeden bana geri vermek istediler müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım ne yazık ki konu ile ilgilenecek hiç bir muhatap bulamadım.


Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten mümkün olmayan bir firma bir haftada o şekilde oyalanarak atlatılıp en sonunda sonuca ulaştım ayakkabıda bir sorun olmadığı bu yüzden değiştirilemediği yönünde oldu.


180 TL vererek aldığım ayakkabı rahatsızlığım yüzünden oluşan yaranın geç iyileşmesi yüzünden kaliteli ayakkabı alalım sıkıntı çekmeyelim isterken 25 TL ye satılan ayakkabı giymiş gibi sekerek geziyorum.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi07 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize ürün inceleme sonucu bildirilmiştir. Üründe üretimden kaynaklı bir hata olmadığı için değişim veya iade onayı verilmemektedir. Saygılarımızla,

  • Hasan07 Mart 2013

    hiç bir inceleme yapılmadan yazılı veya sözlü açıklama yapmadan cevap verildiği söyleniyor hiç bir çözüm bulunmadı üretimden ötürü bir hata yoksa benim ayağımda bir sorun var o yüzden ayağa göre ayakkabı üreten daha büyük firmalardan ayakkabı almak gerektiğini anlıyorum ve tüm çevremede bunu reklam yapmanın önemini hissediyorum.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile gerekli görüşmeler yapılmıştır. Müşterimizin ürünü için gerekli inceleme yapılmış ve üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön