26 Şubat 2013

İnci Ayakkabı Rengi Attı!

Ocak ayında İzmir Balçova Agora AVMdeki mağazadan almış olduğumuz 180 tl değerindeki çizmeler daha ilk kullanımda topuk bölgesinden renk attı.Götürdüğümüzde mağazadaki görevli bunun sorun olmadığını söyleyip boyayıp geri getirdi. Bu seferde sürdükleri boyadan dolayı deri deforme oldu ve rengi siyahtan koyu fümeye döndü.


O.B. isimli çalışan kredi kartı ile ödeme yaptığımız için kart ekstresi getirirsek değişim yapabileceğin söyledi ancak ekstre alıp gittiğimizde mağaza müdürü böyle birşeyi çalışanın söylemeyeceğini iddia ederek bizi suçlu konumuna soktu. kavga gürültü iade talebi açtılar ama ondan da haftalardır geri dönüş yok. Verdiği bu kalitesiz hizmet İnci'ye için teşekkür ederim!!!

Arda 74 Okunma

Cevaplar

  • Arda11 Mart 2013

    Ayakkabının hali ortada ama iade talebinden "Üründe üretimden kaynaklı bir hata tespit edilmediği için değişim veya iade onayı verilmemiştir" cevabı geldi mağaza ayakkabıyı geri gönderdi. Müşterimizle iletişime geçilerek demişsiniz basit bir mail dışında ne ilgi alaka ne iletişim var! Ki ürünü tekrar mağazanıza teslim etsek ne değişecek? Siz yok dediğinizde ayakkabıdaki sorun ortadan kalkmıyor malesef. Hadi parasına lanet olsun der ve sineye çekerim, arzu ettiğiniz gibi 180TL'niz de firmanızda kalır ama çalışanlarınızın bizi yalancı durumuna sokmasına ne gibi bir çözümünüz var? Kusura bakmayın ama küçük hesaplar peşinde koşan bir markasınız ve müşterilerinizi aptal yerine koyuyorsunuz. Bu sözlerimin tarafınızda bir anlam ve kıymet ifade etmediğinin de farkındayım ancak şu durum karşısında tepkimi belirtmek istedim. Dikkatinize!

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize ile iletişime geçilerek ürünü tekrar mağazamıza teslim edilmesi için gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön