02 Kasım 2016 #6822984

İnci Ayakkabı Para İadesinin Yapılmaması!

İnternette yaptığım talep üzerine 28.09.2016 tarihinde tarafıma sevk edilen bir çift ayakkabı, yanlış renkte geldiği için 3 iş günü içerisinde tarafımdan İnci deriye anlaşmalı oldukları kargo firması tarafından iade edilmiş, 105.38 TL tutarındaki ödememin kartıma iade edilmesi istenmiştir.


İlgili kargo firması tarafından teslimatın yapıldığı İnci personelinin ismini teyit ederek; ödemenin takibi için belli aralıklarla tam 5 kez aranmış satış tarihinden bugün itibari ile 33 gün geçmesine rağmen ödeme tarafıma ödeme yapılmamıştır. Bu süreç içerisinde bir kez bile yetkili personel tarafından aranmamam şöyle dursun, her aradığımda evet efendim not alıyoruz, finansta efendim gibi cevaplarla sonuca ulaşılamamıştır.

Özlem 373 Okunma

Cevaplar

 • Özlem07 Şubat 2017

  Bugün tarih 07.02.2017. Tarafıma hala param iade edilmediği gibi biraz önce yaptığım görüşmede hala konunun incelemede olduğu söyleniyor. Müşteri Hizmetleri Servislerinin haricinde genel merkezleri ile yapılan görüşmemde de ne aktarabilecekleri herhangi bir yetkili, isim telefon e-mail adresi, ne de neden hala bekletildiğime dair açıklayıcı bir cevap maalesef hala yok! Gördüğüm en ciddiyetsiz, plansız, programsız, sistemsiz bir şekilde, haksız kazançla ticaret yapan, bilgisizce halka açılmış bir internet alışveriş markasıdır İnci Ayakkabı. Şu an itibari ile semtimin Bölge Kaymakamlığına başvurup resmi anlamda yasal haklarım her ne ise peşine düşecek bedel önemli değil ama bu saygısız davranışın karşısında duracağım. Tüm dava açma haklarımla sonuna kadar!

 • Özlem07 Aralık 2016

  Bugün tarih 07.Aralık. 2016. İnci Ayakkabı firmasından tarafıma herhangi bir ödeme yapılmamıştır. Şikayetin halen geçerlidir.

 • Özlem21 Kasım 2016

  Sayın yetkili, 21.Kasım. 2016 tarihi yani bugün itibari ile hala tarafıma bir iade ödemesi yapılmamıştır. Acilen bilgi be geri dönüş rica ederim. Özlem DURU/533,200,33,04

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön