18 Haziran
#12125366

İnci Ayakkabı İade Yapmıyor!

Sipariş No.: 93087870
Yukarıda belirttiğim sipariş numarasına ait alınmayan hizmetten kesilen ücret iadesi yaklaşık 1.5 aydır tarafıma gerçekleşmediği için CİMER ve TÜBİS'e firmanız hakkında gerekli şikayet kaydını resmi belgelerle beraber oluşturmuş bulunmaktayım.


Tüketici Hakem Heyeti'nin lehime karar vermesi durumunda İcra Müdürlüğü'ne giderek icra takibi başlatacağımı ne yazık ki önden belirtmek isterim. 17/06/2019 tarihiyle beraber müşteri hizmetlerinizi toplamda 13 kez aramış bulunmaktayım ve her seferinde ödemenin teknik bir sıkıntıdan dolayı gerçekleşmediği tarafıma iletilmiştir.


Dava sürecine kadar gidecek olan bu durum şahsım adına firmanızın gözümdeki değerini düşürmüştür.

Mustafa Mustafa 1.476 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa08 Temmuz

    Sipariş no...: 93087870 Yukarıda belirttiğim sipariş numarasına ait alınmayan hizmetten kesilen ücret iadesi yaklaşık 3 aydır tarafıma gerçekleşmediği için geçen ay CİMER ve TÜBİS'e firmanız hakkında gerekli şikayet kaydını resmi belgelerle beraber oluşturmuştum. CİMER'E olan başvurum bimer aracılığıyla İçişleri Bakanlığı'na sevkedilmiştir. TÜBİS'e olan iki başvurumun sonucunda firmanızın savunması istenmiş ve yaklaşık iki haftadır tarafınızca bir savunma yapılmamıştır. En yakın zamanda savunmanızı yapın ya da paramı iade edin. 130 lira için mahkemede görüşeceğiz İnci Deri. Telefonlara çıkmamaya devam edin. Bilinçli tüketici her zaman kazanacak, vazgeçmek yok!

  • Mustafa08 Temmuz

    Sipariş no... : 93087870 Yukarıda belirttiğim sipariş numarasına ait alınmayan hizmetten kesilen ücret iadesi yaklaşık 3 aydır tarafıma gerçekleşmediği için geçen ay CİMER ve TÜBİS'e firmanız hakkında gerekli şikayet kaydını resmi belgelerle beraber oluşturmuştum. cimer'e olan başvurum BİMER aracılığıyla İçişleri Bakanlığı'na sevkedilmiştir. TÜBİS'e olan iki başvurumun sonucunda firmanızın savunması istenmiş ve yaklaşık iki haftadır tarafınızca bir savunma yapılmamıştır. En yakın zamanda savunmanızı yapın ya da paramı iade edin. 130 lira için mahkemede görüşeceğiz İnci Deri. Telefonlara çıkmamaya devam edin. Bilinçli tüketici her zaman kazanacak, vazgeçmek yok!

Ziyaretçi Yorumları