31 Mart 2016

İnci Ayakkabı İade İşlemi, Müşteri Memnuniyetini Hiçe Sayma!

İnci Ayakkabı firmasına ait Adana Optimum AVM şubesinden 31//01/2016 saat 19:07'de bir adet çizme ve bot aldım. Bot ve çizme ayağımda yaraya neden oldu. Taban yükseltilerek sorunun giderileceği söylenerek 2 defa tadilata gönderildi.


Tadilat sonrasında yine ayağımda yaraya neden oldu ve tadilat dolayısıyla çizmede daralma oldu. Ürün incelemeye gönderildikten sonra gelen cevap ürününüzü satın alırken "ayağınızın maksimum şiş olduğu zaman dilimlerinde ve çift olarak denenerek satın alınması gerektiği "söylenen bir cevap verildi firma tarafından. Ürünü zaten akşam saatinde aldığım için ayağım maksimum şiş olduğu saatlerdi. Bu kadar saçma bir cevap alacağımı asla düşünmemiştim.

Meltem 119 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi05 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön