19 Ekim 2016 #6730714

İnci Ayakkabı İade Edilemeyen Ürün!

275 TL'ye aldığım ayakkabının çok kısa zamanda burnu açıldı ve genel deformasyona uğradı. Ayakkabıya ait garanti belgesi, satış makbuzu vs. Olduğu halde ürün iade alınmıyor. İade talebimin reddedilmesi bir yana, değişim hakkımı bile kullanamıyorum.
Çağrı merkezi, satış mağazası, personel ve görüştüğüm herkes ürünü iade alamayacaklarını ve değiştiremeyeceklerini söylüyor. Kendilerinden bu kararlarına ilişkin olarak yazılı bir belge istedim ve bununla Tüketici Hakları Hakem Heyetine gideceğim.


Her türlü sosyal medya platformunda bu hakkımı arayarak bu hatalarından dönmelerini beklemekten başka yapabileceğim bir şey yok. Bu fiyata aldığım bir ayakkabının ve köklü diyebileceğimiz bir şirketin bu şekilde davranması tam bir hayal kırıklığı.

Emrah 437 Okunma

Cevaplar

  • Emrah09 Kasım 2016

    Mağaza çalışanınız 8 yıldır firmanız adına çalıştığını, müşterinin haklı olduğunun bu kadar açık ve sabit olmasına rağmen ürünün firma tarafından neden iade alınmadığını şaşkınlıkla karşıladığını belirtti. Kendi çalışanınız bile şifahen bu durumu açık yüreklilikle söylerken, bu cesareti firmanızın sergileyememesi resmen kötü niyet göstergesidir.

  • Emrah27 Ekim 2016

    Şikayetim hala sürüyor ve çözmediniz. Ucu açılan ayakkabı için kullanıcı hatası demek, mantığa sığmayan, akıl ve sağduyudan çok uzak ve kötü niyetli bir yaklaşımdır. Satarken sonuna kadar ürünün arkasında duran firmanızın şimdi onuru nerede? Müşterilerinizi salak yerine koyan tutumunuz yalnızca şirketinizin itibarını zedeler. Yazıklar olsun.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön