01 Kasım 2016 #6835380

İnci Ayakkabı Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor!

İnci firmasından 2015 yılı kasım ayından 2016 yılı Mayıs ayına kadar eşim ve kendim için 10 adet ayakkabı aldım. Eşim için aldığım ayakkabılardan birinde sorun yaşadık. Ayakkabının teki giyilen çorabı yırtıyordu. Birkaç seferde de aynı sorunu yaşayınca ayakkabıları aldığımız Bursa Kent Meydanı AVM'deki mağazaya ürünü götürdük. Ürünleri aldığımız satış temsilcisi arkadaş ayakkabıyı incelediğinde astarında sorun olduğunu söyledi ve ayakkabıyı incelenmesi için firmaya gönderdik. Firmadan üründe herhangi bir hata olmadığı şeklinde yanıt geldi. Firmanın çağrı merkezini arayıp sorunumu dile getirdiğimde ürünün incelendiği ve sorun olmadığı yanıtı geldi.


Ayakkabı toplamda 4-5 gün kullanıldı. Satış temsilcisinin bile kabul ettiği hatayı kabul etmeyen İnci firmasından bir talebim var. Ben ürünümü, ürünü inceleyen arkadaşlara hediye etmek istiyorum.

Ender 315 Okunma

Cevaplar

  • Ender22 Aralık 2016

    Firma yetkilisi şikayetimin yayınından sonra arayıp şikayetim tekrar inceleneceğini söylemiş olmasına rağmen aradan geçen 50 güne rağmen tarafıma geri dönüş yapılmamıştır.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön