22 Mart 2013

İnci Ayakkabı Deri Çanta 1 Yılda Eskidi!

İnci deriden tam bir yıl önce gerçek deri bir çanta satın aldım. çantam çok kullanmamış olmama rağmen yıprandı ve eski bir görünüm aldı. hemen inciye götürdüm, çantayı alıp incelediler ve üretimden kaynaklı bir sorun olmadığı sonucuna varıldı.


Çantam hiç bir işlem görmeden geri geldi. dayanıklı olsun diye fazla para verip güvenilir bir markadan gerçek deri çanta almama rağmen, çantamdan uzun vadeli yararlanamadım. en azından boyanıp bana iade edilebilirdi ancak onu bile yapmadılar. inci ürünlerinin kalitesi konusunda şüpheye düştüm. gerçek deri bir çanta 1 yılda eskimemeli.

Tuğce 103 Okunma

Cevaplar

  • Tuğce27 Mart 2013

    bu ürünün üreticisi inci deri, eğer kendi ürününü boyayamıyorsa hiç bir ayakkabıcı bunu beceremez o halde.. deri çanta 1 senede renk atıp eskiyorsa demekki kullanılan ürünün kalitesinde sorun varmış diye düşünüyorum. üstelik inci bu ürünün tamiratı konusunda eli kolu bağlı şekilde ve hiç birşey yapamıyor. kesinlikle verdiğim paraya yazık oldu.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürünü yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir hata tespit edilmemiştir. Bu nedenle iade veya değişim işlemi yapılamayacağı müşterimize bildirilmiştir. Açık renk deri olduğu için boyama işlemi yapılamayacağı bilgisi de iletilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön