22 Haziran 2013

İnci Ayakkabı Ayağımı Boyuyor!

07. 05. 2013 de 0008 nolu fişle aldığım lacivert loafer ayakkabım ayağımı boyadığı için mağazaya götürdüğümde deri ayakkabı boyar diye geçiştirip hallederiz dediler. 10 gün kadar sonra aldığımda hala boyuyordu. İstanbul' a göndereceğiz diye aldılar.


Döndüğünde ne malzemeden olduğu belli olmayan siyah bir astar yapıştırmışlar bunu yaparken de beyaz topuğunu kirleterek göndermişler. Arcadium mağazasındaki satıcı bir malzemeyle sildi, iyice beter oldu. Bende ayakkabı giyilemez halde olduğu için mağazada bırakıp çıktım.

Arzu 524 Okunma

Cevaplar

 • Arzu27 Haziran 2013

  bir daha ayakkabı alırken boyamama garantisi mi istemeliyim

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi27 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimiz ile telefon ve mail yolu ile de iletişime geçilmiş olup, gerekli bilgiler iletilmiştir. Ürünlerimizde ayak boyamama garantimiz olmaması nedeni ile değişim yapılamayacağı ancak içerisine ayak boyamaması için konulan astarın daha düzgün bir şekilde yaptırabileceğimiz iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla

 • Arzu27 Haziran 2013

  firmanın müşteri ilişkilerini aradım.şikayetin ulaşmadığını ,inceleyip arayacaklarını söylediler.ama gün içinde dönen olmadı ayakkabım hala mağazada duruyor.

 • Arzu25 Haziran 2013

  arcadium mağazası çalışanları gayet bilgisiz ve ilgisiz.merkezle de henüz arayan olmadığı için görüşemedim.ayakkabım hala mağazada duruyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön