21 Mart 2013 #1699731

İnci Ayakkabı Ayağımda Parçalandı!

31.10.12de indirimli fiyatıyla 280 TL verdiğim botlarım 1 ay sonra ayağımda parçalandı. Topukları ayrıldı. Kenarı patladı ve botun dikişleri attı. Mağazaya gittiğimde fabrikaya gideceğini incelemeye alınacağını söylediler. Evime geldiğimde kutuyu açıp baktığımda Sarı tokaları ve fermuarı için aldığım bot simsiyah olmuştu.


Botun bütün özelliği gitmiş dümdüz bir bottu. Sökülen kısmı dikilip sökülüp tekrar dikilmişti.Botta delik delik iğne izi vardı. Sorun çıkartmak istemediğim için kullandım.Ama bir kaç ay sonra tekrar topukları ayrıldı. Fortu çöktü.rezil oldum. Firmaya iade için başvurdum. Bugün tel.geldi iade talebimi kabul etmemişler. O ayakkabıyı tekrar giymek istemiyorum.

Mine 70 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin geri bildirimi üzerine konu yetkililerimiz ile tekrar paylaşılmış olup, verilen kararda herhangi bir hata olmadığı iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

  • Mine25 Mart 2013

    Bu arada mağaza çalışanlarının hangisiyle konuştuysam, hepsi üründe hata olabileceğini söylemişti bana.Değişim ve iadeyi ben söylemeden kendileri teklif ettiler.Bir kere kurumsal bir firmada çalışan biri olarak, kurumsal bir firmada bu denli tutarsızlıklara tölerans gösterilemeyeceğini biliyorum.Ama çalışma stiliniz de farklı sanırım.Her kafadan bir ses çıkabiliyor.Bölge müdürünüz ayakkabımı incelerken bunu biliyor muydu acaba?

  • Mine25 Mart 2013

    Bugün bana bir e-posta geldi. Sayın Mine Tansel, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkürlerimizi sunarız. Ürününüz bölge müdürümüz tarafından incelenmiştir. İnceleme neticesinde üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmemiştir. Bu nedenle iade veya değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Ben zaten bunu biliyordum ki.Şikayetimde de apaçık yazıyor zaten.Buraya bu saçma sapan e-postaları almak için şikayette bulunmadığımı ve her tüketici gibi bana da çözümle gelinmesini beklediğimi belirmek isterim. Ben bir banka çalışanıyım.İnşaatta çalışmıyorum.Bir botu 4 ayda 2 kez tamire götürecek kadar ayağımda paramparça olacak topukları düşecek kadar nasıl bir kullanım hatası yapmış olabilirim ?? Açıkçası ben yıllardır ayaklarıma giyiyorum botu.Siz farklı mı kullanıyorsunuz? Ya da giymeyip vitrine mi kaldırmalıydım? Öyleyse eğer yine siz hatalısınız.İçinde kullanma kılavuzu yoktu. İlk kez sizden almış olabilirim ama emin olun kalite konusunda yanından geçemeyeceğiniz markaların da müşterisi olacak kadar kalite bilincine sahibim. İşin komik tarafı tamire gönderdikten sonra daha kötü bir halde geldi elime.Yürürken ayağımdan düştü topuk.Kimsenin beni bu şekilde mağdur bırakıp rezil etmeye hakkı yok. Bu süreç burada sonuçlanmazsa 280 TL verdirip (indirimsiz fiyatı 500 TL!) bana pazar malı kalitesinde,hatta ondan da kalitesiz bir ayakkabı aldırtan bu firma hakkında hukuki her türlü yola başvuracağımdan ve bunun için hiç bir masraftan kaçınmayacağımdan emin olabilirsiniz.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön