10 Mayıs 2013 #1789306

İnci Ayakkabı 5 Günlük Ayakkabı Değişim Yapılmadı!

21 Nisanda Bakırköy Capacity'den aldığım ayakkabıyı bir kullanımda dış yan yüzeyinde derisinde soyulma olduğu için iadesi/değişimi için 26 Nisanda mağazaya teslim ettim. Ayakkabının değişiminin uygun olmadığına karar verilmiş ve tüm derisi inceltilerek tekrar boyayıp heryeri boya içinde bana teslim ettiler. Kullanıcı hatası olup üretim hatası olmadığını söylediler.


Varsayalım benim kullanım hatam! Sadece 5 günde 1 kere giyilmiş ayakkabıda nasıl büyük bir hata yapmış olabilirim ki derisi soyulsun! Ayakkabıları sadece birkaç kez giyip çöpe atmak için almıyorum! Tüketici haklarına da şikayette bulunacağım. İnci'den ayakkabı vs alınmaması gerektiğini anlamış bulunmaktayım.

Seda 99 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin konusu ile ilgilenilmiş olup, verilen kararda bir değişiklik olmadığı belirtilmiştir. Saygılarımla

  • Seda21 Mayıs 2013

    Şikayetimi buraya yazdıktan sonra İnci'ye tekrar mail olarak ilettim ve inatla değişime uygun olmadığını belirttiler. Bunun üzerine Tüketici Hakları'na şikayet dilekçesi verdim. Olumlu sonucunu dört gözle bekliyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön