22 Şubat 2016

İnci Ayakkabı 3 Haftadır Tabanı Çıkan Ayakkabımızın Değişmesini Bekliyoruz.

02.01.2016'da Bursa İnci Korupark mağazasından aldığımız ayakkabıyı iki hafta kullandıktan sonra ayakkabının tabanı çıktı. 29.01.2016 tarihinde mağazaya ayakkabıyı götürdüğümüzde S. K. isimli satış görevlisi ayakkabıyı alıp, bize bilgi verileceğini söyledi.

Defalarca bizim aramamız doğrultusunda ayakkabının tamirde olduğunu bir hafta sonra S. Hanım'dan öğrenebildik. Ayrıca telefonları açmıyor olmaları açınca da S. bey size döner dönecek gibi bilgiler vermeleri de ayrı bir problem.

Bu sabah tekrar aradığımda da araştırıp bize döneceklerini söylediler. Tamirde olan bir ayakkabının ne zaman geleceğini bildirmek bu kadar mı zor? 3 haftayı askın süredir bekliyoruz. Hatalı bir ürün için müşteri neden mağdur edilip hem de bilgisiz bırakılıyor. Bu süre neden bize yansıtılıyor? Ödemesi yapılmış bir ürün için neden bekleyen biz oluyoruz?

Esenay 111 Okunma

Cevaplar

  • Esenay26 Şubat 2016

    Bir aydır bekliyorum. sonuç olarak mağazanız ayakkabıyı mağazasında ancak bulabiliyor, ama tadilat için genel merkez onayladı mı bilmiyorum maillerime bakayım diyor. Genel merkeziniz ise ürün değişim ve iadesi kabul edilmedi diyor. tabi ki bu bilgileri de benim defalarca aramam ile öğreniyorum. sonuç olarak inci magazaları 2-3 hafta kullanılmayla tabanı cıkan ayakkabı üretip, çözüm bulmak yerine müşterisini oyalayıp bezdirmeyi tercih ediyor. Tebrik ediyorum önünde geçmeyeceğim bir mağaza oldunuz!

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

  • Esenay23 Şubat 2016

    Genel merkezinin bile bakarız diyerek yorum yapmadığı, kurumsal inci magazasının yorum yapmamasına hiç şaşırmıyorum. Geri aldığınız ve tamir etmenizi kabullendiğimiz halde tamir edemediğiniz ayakkabı için para iadesi istiyorum. Bu konu tüketici koruma haklarına kadar da gidecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön