İnci Ayakkabı Ürünlerine Sahip Çıkmıyor.

Yaşar A. |

2013 tarihinde aldığım ayakkabımı geçen ay kullanmaya başladım, 1 hafta içinde taban astarları yırtıldı ayakkabı kenardan açıldı ve çok kolay deforme oldu aldığım mağazaya götürdüm bana yardımcı olmak istediler, merkeze gönderildi 15-20 gün geçmesine rağmen bir haber verilmedi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana döneceklerini söylediler, dönüş olmadı ertesi gün ben tekrar aradım bana dönüş yapılmayınca bana söyledikleri ürün hakkında tadilat kararı çıktığını söylediler. 1 haftalık ayakkabı giyiyorsunuz ve sıkıntı yaşıyorsunuz değişim isteğiniz kullanıcı hatası adı altında laflarla süslenerek tadilat yapılabileceği söyleniyor, fiş tarihine göre işlem yapıyorlarmış bir daha asla İnci almam.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  13:12

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz..

  Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Her türlü bildirimleriniz için bizlere ınfo@incideri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • Yaşar A.
  18 Haziran
  09:29

  müşteri hizmetlerini kaç kere aramama rağmen kullanıcı hatası deyip bir haftalık ayakkabıyı tadilat kararı alan bir firmadan asla ayakkabı almam bundan sonra bence bundan sonra sizde almadan düşünün gördüğüm her yerde söyleyecem oradan asla alışveriş yapmayın diye her şey alana kadarmış.......