03 Mayıs 2016

İnci Ayakkabı Ürün Mağduriyeti..

30.10.2015 tarihinde Ankara Optimum Outlet mağazasından almış olduğum ayakkabı 5 ay sonra boğaz kısmında yırtılma meydana geldi. 05.04.2016 tarihinde inceleme amacıyla şubeye teslim ettim. 10 gün sonra ürün incelemesinin sonuçlandığını bildirdiler, şubeye gittiğimde hiçbir şekilde inceleme ibaresi olmayan, tarihsiz, mühürsüz bir belge ve yırtılmanın sebebi hiçbir şekilde açıklamadan ilgisiz, dalga geçer bir tarzda ve saygısızca incelemenin olumsuz sonuçlandığını söylediler.

Bu denli büyük bir marka olduğunu iddia iden bir firmanın müşteriyi yalancı konumuna düşüren ve profesyonellikten uzak yaklaşımı kesinlikle kınıyor. Bir daha kesinlikle bu firmadan alışveriş yapmayacağım sonucunu çıkardım.

Seçil 134 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön