İnci Ayakkabı Ürün İadesinde Sorun Çıkarıyorlar.

Tuğçe E. |

İnci'den ayakkabı hediye etmişti arkadaşlarım. Hediye olduğu için herhangi bir fiş ya da fatura elimde değildi. Daha sonra numara değiştirmek için Maltepe park şubesine gittim fiş sormadan değiştirdiler. Ayakkabı bozuldu daha sonra bende İade için götürdüm. İade etmek istediğimi söyledim. Onlarda bana fiş sordular, fakat hediye olduğu için bende bulunmadığını söyledim. Hangi tarihte hangi mağazadan alındığını söyledim onayladılar ve incelemeye yolladılar. Daha sonra iade onayı geldi ve artık değişim yapabileceğimi söylediler. Şimdiden Demirören şubesine gittim ve 99.90 olan ayakkabıyı 59.90 olarak iade alacaklarını söylüyorlar. Hiç yardımcı olmayan İnci'den bir daha alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Ürün Fiyatı Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe E.
  17 Kasım
  14:52

  Merhaba,

  Özellikle belirtmek isterim ki fiş olmadan maltepe park carrefour mağazanız iadeyi alıyorlardı. Hem de aynı fiyat üzerinden. Ben başka bir mağazaya gittiğimde bu şekilde yanıt verdiler. Böyle bir markaya yakıştıramadım.

 • 17 Kasım
  12:34

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz..

  Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Her türlü bildirimleriniz için bizlere ınfo@incideri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla