İnci Ayakkabı Ürün Hatası!

Fatma Y. |

2014 yılında almış olduğum çizmeler hiç kullanılmamışken, daha ilk kullandığım 2014 sonbaharında sağ çizme ucunda açma yaptı. Fatih İnci'ye teslim ettiğim ürün alındı. Onlar da gelişmeleri bilemeyecekleri için ne gibi bir işlem uygulanacağını ifade etmediler. Ürünü teslim almamı bildirdiklerinde ise tamir olduğunu ifade ettiler. Sağlam bir görüntü içinde teslim edildi. Ancak 2015'te yani bu sene şu aralar tekrar giymeye başladığım çizmeler herhangi bir yağmur ya da kış geçirmemiş olmasına ve sol tarafının sağlam olmasına rağmen aynı tarafta aynı noktadan açılma yapmıştır. Bu konuyla ilgili olarak İnci'nin ürün hatasını gidermesini ve bu konuya çözüm getirmesini istiyorum.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Y.
  15 Ağustos
  11:58

  Değerli inci,
  bu konuda hiçbir inceleme yapmamış olduğunuz gibi, o ürün defalarca sizin tarafınızdan tamire gönderildi. Aynı sorun tekrarladı yine tamir, yine sorun yine tamir olarak süreç devam edip gidiyor. İlgisizliğiniz ve hatalı bir ürün konusunda gösterdiğiniz hassasiyet dikkat çekici.
  Saygılarımla

 • 12 Ocak
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com