İnci Ayakkabı Üretim Hatalı Ürünü!

Eren A. |

Trendyol aracılığıyla aldığım ayakkabımı, giydiğim ilk günde sağ tekinin derisi bozuldu ve dalgalanmalar oluştu. Ayakkabının diğer tekinde hiçbir sorun yok. İncelenmesi için hemen İnciye gönderdim, sonuç: Kullanıcı hatası. 1 gün giydiğim ayakkabıda nasıl bir kullanıcı hatası olabilir? Ayakkabıyı giymeden, kutusunda tutarak mı sorunları anlayacağız? 200 küsür liraya ayakkabı satmayı biliyorsunuz ama sorun olunca malınıza sahip çıkmıyorsunuz, bu kadar kaliteliyse 1 günde ayakkabınız nasıl bozuluyor? Uzun zamandır alışveriş yaptığım ürünlerini kullandığım ama ürününe sahip çıkamayan bu firmadan kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım!

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  10:30

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin ürünü alışverişi yapmış olduğu Trendyol firması tarafından incelenmek üzere gönderilmiş olup yapılan inceleme neticesinde imalattan kaynaklı hata olmadığı tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla

 • Eren A.
  04 Temmuz
  11:55

  Inceleme yapılacağını belirtmissiniz, urun bende dururken siz neyi inceleyeceksiniz? ayrıca, email adresi vermissiniz ancak benim size değil, sizin bana ulasmaniz gerekiyor. Su ana kadar da firmanızdan arayan olmadı.

 • 03 Temmuz
  15:11

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz..

  Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Her türlü bildirimleriniz için bizlere ınfo@incideri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla