İnci Ayakkabı Teslim Edilemeyen Ürün ve İade Edilemeyen Ödeme Tutarı!

Fatma D. |

07.12.2015 Bursa Korupark AVM İnci Ayakkabı Mağazasından Yapmış olduğum alışverişte sırasında dikiş hatasından dolayı ürünü almayıp yenisini talep ettim. En geç 11.12.2015 (cuma) tarihinde teslimat gerçekleşecekti. Cuma günü ürün gelmedi, aradım ve 14.12.2015 tarihinde teslim edilecek dediler. 14.12.2015'de teslimat olmadı ve bilgilendirme yapılmadı. Ben de arayıp Salı günü gelip iptal işlemi yaptıracağımı söyledim. Salı mağazaya gittiğimde, mağaza çalışanları olaydan bir haber, iptal işlemimi gerçekleştiremediler. Karta iade olsun dedim. 20 gün geçti ve karta iade olmadı. Mağazayı aradım gelin karta iade edelim dediler, gittim kasada işlem yok iade olmaz akşam gelin dediler. Çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  09:01

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz..

  Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Her türlü bildirimleriniz için bizlere ınfo@incideri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • Fatma D.
  05 Ocak
  09:43

  Merhaba,

  inci Deri'den para iademe almak için mağazaya gitmek zorunda bırakılmam, ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarının bir göstergesi.
  Ürün/hizmet kullanımım olmadan 1 ay beni oyalamaları ve paramı aylara yayarak taksitli iade etmeleri de cabası olmuş.
  İnci Deri benim hesabımdan 5 aylık kredi almış ve kullanmış gibi oldu. 5 ay iadelerin sırasıyla gerçekleşmesini bekleyeceğim.
  Bir daha sa asla alışveriş yapmayacağım gibi, çevremdeki insanlara bu talihsiz olayı anlatarak sıkıntı yaşamamalarını engellemeye çalışacağım.

 • Fatma D.
  04 Ocak
  14:44

  Merhaba,

  fiş No..: 0029
  Tarih: 07.12.2015
  saat:21:32

  Bana, fatma-drsn@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

  Fatma Dursun

 • Fatma D.
  04 Ocak
  14:41

  Sn. İlgili,
  4563036 no.lu şikayetin devamıdır. Mağaza çalışanları çok ilgisiz, yeni ürün sürecinden habersiz, ürün bulundu mu bulunmadı mi bilgileri yok para iade sürecinde bankaya fiş ve slip fotokopisi ilettiler, bugün parayı karta iade edemeyince tekrar aynı işlemi yapmayı teklif ettiler 15.12.2015 tarihinde fiş ve slip fotokopisini vermiş olmama rağmen. Bana 1 hafta 10 gün beklemeyi teklif ettiler. Ya da akşam mağazaya uğramamı teklif ettiler. Kısacası bir süreci yönetmediler. Her seferinde baştan anlatım, herhangi bir bilgi kaynağı ellerinde yok kurumsallıktan bir haberler. Mağazaya tekrardan uğramadan bu iade işleminin sağlanması için desteğinize ihtiyacım var. 1 aydır mağdurum.