06 Ocak 2016

İnci Ayakkabı Teslim Edilemeyen Ürün ve İade Edilemeyen Ödeme Tutarı!

07.12.2015 Bursa Korupark AVM İnci Ayakkabı Mağazasından Yapmış olduğum alışverişte sırasında dikiş hatasından dolayı ürünü almayıp yenisini talep ettim. En geç 11.12.2015 (cuma) tarihinde teslimat gerçekleşecekti. Cuma günü ürün gelmedi, aradım ve 14.12.2015 tarihinde teslim edilecek dediler. 14.12.2015'de teslimat olmadı ve bilgilendirme yapılmadı. Ben de arayıp Salı günü gelip iptal işlemi yaptıracağımı söyledim. Salı mağazaya gittiğimde, mağaza çalışanları olaydan bir haber, iptal işlemimi gerçekleştiremediler. Karta iade olsun dedim. 20 gün geçti ve karta iade olmadı. Mağazayı aradım gelin karta iade edelim dediler, gittim kasada işlem yok iade olmaz akşam gelin dediler. Çözüm bekliyorum.

Fatma 192 Okunma

Cevaplar

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi07 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Fatma 05 Ocak 2016

  Merhaba, inci Deri'den para iademe almak için mağazaya gitmek zorunda bırakılmam, ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarının bir göstergesi. Ürün/hizmet kullanımım olmadan 1 ay beni oyalamaları ve paramı aylara yayarak taksitli iade etmeleri de cabası olmuş. İnci Deri benim hesabımdan 5 aylık kredi almış ve kullanmış gibi oldu. 5 ay iadelerin sırasıyla gerçekleşmesini bekleyeceğim. Bir daha sa asla alışveriş yapmayacağım gibi, çevremdeki insanlara bu talihsiz olayı anlatarak sıkıntı yaşamamalarını engellemeye çalışacağım.

 • Fatma 04 Ocak 2016

  Merhaba, fiş No..: 0029 Tarih: 07.12.2015 saat:21:32 Bana, [email protected] dan ulaşabilirsiniz. Fatma Dursun

 • Fatma 04 Ocak 2016

  Sn. İlgili, 4563036 no.lu şikayetin devamıdır. Mağaza çalışanları çok ilgisiz, yeni ürün sürecinden habersiz, ürün bulundu mu bulunmadı mi bilgileri yok para iade sürecinde bankaya fiş ve slip fotokopisi ilettiler, bugün parayı karta iade edemeyince tekrar aynı işlemi yapmayı teklif ettiler 15.12.2015 tarihinde fiş ve slip fotokopisini vermiş olmama rağmen. Bana 1 hafta 10 gün beklemeyi teklif ettiler. Ya da akşam mağazaya uğramamı teklif ettiler. Kısacası bir süreci yönetmediler. Her seferinde baştan anlatım, herhangi bir bilgi kaynağı ellerinde yok kurumsallıktan bir haberler. Mağazaya tekrardan uğramadan bu iade işleminin sağlanması için desteğinize ihtiyacım var. 1 aydır mağdurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön