İnci Ayakkabı Telafi Etmediği Ürün Hatası!

Fatma Şule E. |

Inc05062t6***sipariş no... ile teslim aldığım ürün 2 kez kullanım sonrasında ayak taban derisinde kayma ve açılma yaptığı için, firmayla görüşmem dahilinde 4 Temmuz tarihinde ürünü kargoyla incelenmesi amacıyla gönderdim. 10 Ağustos'a kadar firmadan herhangi bir bilgilendirici telefon veya e-mail almadım. Bugün kendim firmayı aradığımda üründe üretim hatası olmadığını ve geri göndereceklerini söylediler.

149.90 TL'ye aldığım ürünün bu süre zarfında fiyatı 99.90 TL'ye düşmekle beraber herhangi bir kullanım hatam da bulunmamasına rağmen bilgilendirme zahmetinde bile bulunmayarak hatalarını telafi etmeden ürünü tekrar geri gönderen bu firmadan tekrar alışveriş yapacağımı hiç sanmıyorum! Ürünün taban derisi yeterli ve kaliteli yapıştırılmadığı için kayma ve açılma yaptı. Bunu idrak edebilmek bu kadar uzun sürmemeli. Hata sizin...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Şule E.
  14 Ağustos
  13:50

  Çözüm yok. Aynen hatalı ürünlerini tarafıma geri gönderdiler. Klasik kopyala yapıştır cevaplarla müşterilerinizi oyalıyorsunuz. Bimer'e şikayet metni yazacağım.

 • 11 Ağustos
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com