İnci Ayakkabı Tek Kullanımlık Ayakkabılar!

Serpil Çakmak B. |

İnci Deri'den 2014 yılında aldığım ayakkabı 3 kez giyildikten sonra yırtıldı. Mall Off şubesine götürüp durumu bildirdim. Tamam inceleyip dönelim dediler. Aradan 1 aydan fazla zaman geçti. 3-4 kez aradım ilgilenen yok. Mağazaya gittim bir şekilde sorunu çözdük ayakkabının yenisi verildi. Ancak sonbahar geldiğinden yaza sıkıntı olursa bana süresi geçti demeyin bunu bu yıl giyemem artık dedim. Tamam sorun yok dediler. Bu yıl ayakkabı 4 giyimde mahvoldu. V.. Bey ilgileneceğim dedi ancak son derece ilgisiz ve saygısız bir şekilde merkezi arayın ne yapabilirim diye cevap veriyor. Müşteri memnuniyeti umurlarında bile değil. Çok kalitesiz ürünleri satıyorsunuz bari arkasında durun.

Etiketler :

Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com

 • Serpil Çakmak B.
  03 Eylül
  17:39

  Tüm bu yazılan şikayetlerden sonra müşteri temsilcisini aradım. Müşteriyi dinlemeye tahamülleri olmayan sözde yetkililer her cümlemi keserek tamamen baştan savma yarım yarım cümlelerle geçiştirdiler. Sorunu asla çözmüyorlar. Hakem heyetine başvurmaktan başka çare kalmadı.

 • Serpil Çakmak B.
  26 Ağustos
  11:32

  Ayrıca kesinlikle aranmadığım halde ''sizi 2 kez aradık müsait değilim dediniz'' gibi yanlış bilgilendirmeler yapıp iyice sinir bozuyorlar.