İnci Ayakkabı Tam Bir Fiyasko!

Cemalettin Ö. |

İnci Ayakkabı'dan aldığım ayakkabı bir süre sonra iç astarından deforme oldu. Olabilir normaldir. Lakin mağaza götürünce curcuna başladı. 17 ya da 18 yasında bir (facia) eleman ürünü fatura sormadan sadece telefon numarası alarak teslim aldı.

1 ay kadar oldu arayan soran yok. Sonra ben aradım evet ürün geldi dediler. Evet ürün gelmiş ama ne gelmiş. İç astarının üstüne kocaman bir yama vuruşlar. Bıraktığım halinden daha kötü. Sonra başka bir bayan yine 17 18 yaşları da dünyadan bihaber. Baştan gönderelim bu ürünü böyle kabul etmeyin. Bu tamirci iyi değil başka biyer var o mutlaka halleder dedi. Tamam dedim. 2 ay oldu. Haber yok. Takip numarası**371. Şaka değil hepsi gerçek.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemalettin Ö.
  08 Nisan
  17:27

  Konuyu anlatamadık galiba. Kimse inci firmasından sadaka istemiyor. Ama benim inceleme için verdiğim ayakkabıyı inci firmasının fason tamircilerinin berbat etmeye hakkı yok. Değişimi kabul etmeye bilirsin ama size gönderdiğim ayakkabı benim yani parasını ben ödedim. Değişim istemiyorum sadece yaptığınız  yama işlemini düzeltin. Eleman berbat, tamirat berbat, geri dönüş berbat galiba insanlarla dalga geçiyorsunuz. Sadece yaptınızı düzeltin yeter.

 • 03 Nisan
  14:36

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz..

  Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Her türlü bildirimleriniz için bizlere ınfo@incideri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla