07 Ekim 2013

İnci Ayakkabı Tadilat Yapmadı!

Fatih İnci Ayakkabı mağazasından aldığım rugan erkek ayakkabısı yan kısmından patladı. Gereğinin yapılması için ayakkabıyı bıraktım bölge müdürünün bakacağını söylediler. Tam bir buçuk ay sonra arandım ve ayakkabının hazır olduğunu alabileceğimi söylediler. Mağazaya gittim ayakkabıyı getirdiler hemen poşete koyup vermek istediler (ayakkabıyı satın alırken gayet güler yüzlüydüler, tadilatı almaya gittiğimde suratıma sadece bir saniye baktılar).

Ayakkabıya bakmak istedim ve aldım elime. Ne yazık ki ayakkabı götürdüğüm şekliyle duruyordu hiç bir tadilat yapılmamıştı. Ayakkabıyı bıraktığımda patlak daha küçüktü artık el parmaklarımın hepsi girebiliyor. Bir müşterinizi kaybettiniz, ticari anlayışınız çok iyi.

Ozan 285 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin konusu ile ilgilenilmiş olup yetkililerimiz tarafından gerekli incelemelerin yapıldığı ve imalattan kaynaklı bir hata olmadığı iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız Saygılarımızla

  • Ozan11 Ekim 2013

    Tadilatı yapmadılar,patlak ayakkabıyı geri verdiler. Rapor yazmışlar kaşeleyip imzalamışlar birde, ne kadar resmi bir firma... Raporda da yağmur kar ayak teri gibi nedenlerle ayakkabı patlayabilir yazmışlar. Birdaha ayakkabımı yağmur ve kar yağdıgında asla giymeyecegim ne gerek var dimi çıplak ayaklada yürüyebilirim. Birde bu vesileyle sağlıklı günler dilemişler. Korkmayın hasta olduğumda ilaç faturasını size göndermem.. Ürünün gerekli bakımının yapılmadığını yazmışlar,herkeze aynı kelimeleri yazdıklarına eminim. Ayakkabı bakımı ne ya ? Doğru içine hergün parfüm sıkmak dışına da tımar yapmak lazım...At mı bu kardeşim.. 1,5 ay sonra rapor yazmış adamlar,madem bu kadar ilgilisiniz müşterinizle bu kadar neden beklediniz.. İlgilenmiş havası katmak için mi..O bölge müdürü arasın beni,ayakkabıyı hediye edicem..

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin bildirimi yetkili birimlerimize ulaşmış olup, konu ile ilgili detaylı görüşmeler yapılarak müşterimize en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön