30 Mayıs 2015

İnci Ayakkabı Şube Bile Ayakkabıdaki Kusuru Kabul Etti.

Ayakkabıyı aldım yalnızca birgün giydim ayağımın yan tarafını sıktı mahvetti. Ayağımın yan tarafı yara içinde kaldı. Şubeye götürdüm tam 3 kere tadilat yaptılar ama gene de çözemediler. Bizim yapacağımız bir şey kalmadı dediler. İncelemeye yolladılar. Cevap: ayakkabıda sorun yok.
Şaka gibi bir kurum. İlk defa ayakkabı aldım bu son alışım. Çevremden kimseye de aldırmam. Kurumsal görünüp bakkal dükkanını mumla aratan bir marka.
Ayaklarımın yara olmasına mı yanayım, giden 240 liraya mı yoksa şubeye git gel kaybettiğim zamana mı?

Feyyaz 201 Okunma

Cevaplar

  • Feyyaz02 Haziran 2015

    Mail atmama rağmen kimse dönmedi. Mail adresini önce doğru yazın. "ınfo" ile başlayan mail adresi olmaz. Doğrusu "info". Buraya şikayet yazmaktan da anlamiyorsunuz. Anlaşilan tek yol tüketici hakem heyetine başvurmak.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön