28 Ekim 2016

İnci Ayakkabı Sözde Kullanım Hatasıymış.

Ben ve ailem İnci deri firmasının uzun süredir müşterisiyiz. Her yıl en az 2-3 çift ayakkabı alımı yapmaktayız. Bu sene son aldığımız ayakkabı ile büyük bir sorun ve memnuniyetsizlik yaşadık. Ayakkabıyı kullanmaya başladığım ikinci gün burnunda büyük bir kırılma oluştu. Eğer bu deforme ayağımda kullanım hatasından kaynaklanmış olsaydı ayağım büyük ihtimalle hala alçıda olurdu.

Söz konusu şikayetimizi firmaya ilettiğimizde, bize 3 kez ayakkabıda kullanım hatası olduğunu ilettiler. Bende firmaya kayıtlarımızın incelenmesi, inci ayakkabının nasıl bir müşterisi olduğumuzu ve gerçekten tarafımızdan olan bir hata olsa bununla uğraşmaya tenezzül etmeyeceğimizi görmelerini talep ettim. Kaldı ki bu kullanım hatası olsa ayakkabıyı getirmek için mağazanıza yürüyemem bile dedim. Yaşadığımız bu ilk sorunda gördüğümüz tutum, müşteri tarafında bizi oldukça memnuniyetsiz etmiştir. İnci'ye yakışmadı.

Barış 360 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön