İnci Ayakkabı Sipariş İptali ve Para İadesi!

Murat A. |

Sipariş kodu ınc010****** olan siparişimi 02.08.2016 tarihinde iptal ederek para iadesi talep etmiştim. Tarafıma öncelikle 5-7 gün içerisinde daha sonra da 10 gün denildikten sonra 14.08.2016'da ile iadenin gerçekleşmediğini ilgili bankaya herhangi bir talimat gitmediğini öğrendim. Bu işi halletmek çok mu zor yoksa müşteriyi mağdur etmek mi çok kolay anlamış değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  16 Ağustos
  15:50

  Sayın Murat Akbaba, Sikayetvar.com sitesi üzerinden yapmış olduğunuz bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Yaşanan gecikme nedeni ile özürlerimizi iletmek isteriz. Para iadeniz 15.08.2016 tarihinde bankaya bildirilmiş olup, 3 ile 7 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır. Saygılarımızla.
  Şikayetim karşısında bana verdiğiniz cevabı aynen buraya kopyaladım ve özürden ziyade gecikmeye dayanak olan sebebi tarafıma açıklamanızı bekliyorum. Müşteri hizmetlerinizi bir çok kere aradığımda bana bankaya bildirildi denmesini de bir zahmet açıklamanızı bekliyorum.

 • 15 Ağustos
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com