İnci Ayakkabı Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

Murat G. |

2015 yılında yazlık bir ayakkabı aldım. Giydiğim ilk gün tokası düştü, Fatih mağazasına götürdüm. 10 gün sonra yapıştırıp verdiler, ilerleyen günde tekrar giydim, yine düştü. Sizleri temin ederim ayakkabıyı toplamada 20 gün giyemedim ve tamire götürme, getirme işlemi 9 kez tekrarlandı.

2016 yazı geldi giyindim yine düştü, müşteri temsilcisi ve her seferinde mağaza yetkilisiyle görüşüp değiştirilmesini istedim ancak kabul etmediler ve beni çaresiz bıraktılar.

Pazarcıların bile sattıkları malın arkasında duruyorlar, oysa İnci Ayakkabı beni mağdur etti. Kaldı ki İnci Ayakkabı Fatih şubesinin daimi müşterisiyim ve senede en az 3 çift ayakkabı alırdım.
Bu arada sağ olsun yeni mağaza müdürü (sanırım Y**** bey) kendi imkanlarıyla benim mağduriyetimi giderdi, davranış ve anlayışından dolayı kendisine teşekkür ediyor, İnci Ayakkabı firmasını kınıyorum! İnci eski İnci değil...

Etiketler :

Toka ve Süsler Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com