30 Haziran 2015

İnci Ayakkabı Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

İnci'den bir ayakkabı almıştım. Kısa bir kullanımdan sonra rengi inanılmaz derecede değişti, hatta ben mağazaya incelenmesi için verdiğimde mağaza sorumluları bizim öyle renkte bir ayakkabımız yok dedi. Aradan bir hafta geçtikten sonra İnci'den bir mesaj geldi; yapılan inceleme sonucu üründe üretim hatası bulunmamıştır, ürününüzü mağazadan alabilirsiniz. Nasıl bir marka ki satmış oldukları ürünün arkasında durmuyorlar. Ürünün rengi bariz bir şekilde değişmiştir rengi tamamen farklı bir hal almıştır, ayrıca ürün hiç boyanmamıştır, ürün tamamen solmuştur. Kesinlikle ürünün değişmesini istiyorum.

Yalçın 193 Okunma

Cevaplar

 • Yalçın09 Temmuz 2015

  Sizin gibi yöneticiler müşteri memnuniyetini gözardı ettiği sürece İnci Kudura hep kaybedecektir.

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Sayın Yetkili, Ürün ile ilgili verilen kararda değişiklik olmadığını belirtmek isteriz Saygılarımızla

 • Yalçın03 Temmuz 2015

  Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu kadarmış ki, telefon etme tenezzülünde bile bulunmayıp sadece mail atarak ürününüzde üretim hatası olmadığını belirtiyorsunuz. Üretim hatası olmadığını düşünelim kısa bir kullanımdan sonra ürün suya bile maruz kalmamışken bu şekilde tamemen renk değiştirmesi solması kabul edilebilir bir şey değil. Lütfen mağduryetimi giderin, aksi tatirde sizi başbakanlık ve de cumhurbaşkanlığına da şikayet ederim, ayrıca çevremdeki herkese sizin bu yaptığınız haksız muameleyi gerek sosyal paylaşım siteleri gerekse her yerde dile getiririm. Müşteriyi bu şekilde mağdur eden bir marka görmedim daha ben.

 • İnci Ayakkabı Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön