14 Ekim 2016

İnci Ayakkabı Müşteri Hizmetleri İlgisizliği Ve İhmali...

Inc28092t81***, ınc20160000016*** nolu siparişim ile elime geçen ürünümü yasal süre dolmadan hemen akabinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iade için kargoya verdim. Her 2 günde bir inci deri müşteri hizmetlerini aradım her seferinde kontrol edilip dönülecek diye oyalandım. En son 14.10.2016'da gene aradım neden beni bilgilendirmiyor siz ne iş yapıyorsunuz orada diye. Kargo şirketini armam gerektiğini ürünün hala ulaşmadığını söylediler.

Beni son güne kadar neden beklettiniz diye sorguladım. Müşteri hizmetleri bilerek ve kasti bir şekilde son güne kadar beni oyalamış bilgilendirme yapmamış ve yasal iade sürecinin bitmesini beklemiştir. Bu ihmalden dolayı maddi zararım olmuştur. Paramı vermiyor İnci Ayakkabı.

Zeynal 303 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan M. olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön