15 Mart 2013

İnci Ayakkabı İstemediğim Halde Tadilat Yapmış!

İnci'nin Optimum şubesinden 280 TL'ye çizme aldım. Çizmenin topuğu daha ilk haftadan aşındı. Şubeye gitmeden kendim değişimini yaptım. Aradan 1. 5 ay geçtikten sonra yanlarda açılma ve deride yırtılma meydana geldi. Değişim ve iade olmaz tadilatını yapalım dediler. Kesinlikle tadilat istemiyorum iade istediğimi belirttim.

15 gün inceleme süresinden sonra bana ürün tadilatlı geldi. Neden böyle birşey yaptınız ben kesinlikle tadilat istemiyorum dedim ve aldığım cevap "Biz bu konuları müşterilere sormuyoruz kendimiz uygun görürsek müşteriye sormadan yapıyoruz"şeklinde oldu. Az evvel Müşteri hizmetlerini aradım ve gelen cevap ürün kusurlu fakat iade uygun görülmedi oldu. Çok acil dönüş bekliyorum!

Özlem 93 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 09 Nisan 2013

    Merhaba, Dedikleri gibi üründe üretim kaynaklı bir hata tespit edilmedi ve bana telefonda değişim yapılabilir dendi. Fakat şubeye gittiğimde iade olabileceğini söylediler ve beni 1 hafta kadar yine süründürdükten sonra iademi yaptılar. İnci Ayakkabı'da kimsenin kimseden haberi yok, yukarıda görüldüğü gibi!

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürününde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için değişim yapabileceği bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön