26 Ekim 2016

İnci Ayakkabı İade Problemi.

06.09.2016 tarihinde İnci Özdilek mağazası’dan satın almış olduğum sandaletin bantları yaklaşık 3.giymede esnedi, deforme oldu ve sandaletin bilekten bağı olmasa ayağımdan çıkacak hale geldi. Ayağımda iken Cevahir mağazanızda görevli arkadaşa gösterdim, o da incelemeye gönderelim dedi. Ben de 17.09.2016'da sandaletleri Cevahir mağazanıza ürünün iade alınması talebi ile teslim ettim. O günden bu yana bana hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor. Belki en az 3-4 kere aradım, dönüş yapılacak incelemede deniyor ancak gene
dönüş yapılmıyor. Bazen müşteri hizmetleri telefonları neredeyse bütün gün
cevap vermiyor. Genel müdürlük bizimle ilgili değil müşteri hizmetlerini arayın diyor. Özdilek mağazasındaki çalışanların ve alakasından çok memnun kalmıştım ama anlıyorum ki durum ürünü satana kadar ya da kişisel başarı ile ilgili. En son şirket e-mailine şikayette bulundum oradan da herhangi bir dönüş alamadı.

Ayşegül 371 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül 07 Aralık 2016

    Ürünüm akıbeti ile ilgili halen bir dönüş alamadım. Yaklaşık 1 ay önce Cevahir Mağazasından bir bayan arayıp ürünümle kendilerinden kaynaklı bir akşama olduğunu, özür dilediklerini ve en kısa sürede dönüş yapacaklarını belirtti. Ancak halen bir dönüş yok mağaza telefonları cevap vermiyor aramazsam kimsenin ürünümle ilgil ibana dönüş yapmaması, gerçekten böyle bir durumla hiçbir yerde karşılaşmadım.

  • Ayşegül 01 Kasım 2016

    Verdiğiniz cevap tatmin edici değil, kabul etmiyorum, yaklaşık 2 aydır dönüş olmadığını düşünürsek sizin gibi bir firma için şaşırtıcı değil. Tadilat denmiş, tadilat bu ürüne olmaz ne şekilde bir tadilat diye doruyorum gene cevap yok. Bu nasıl bir firma, aklım almıyor. Ürünün fiyatından daha fazla para harcamam gerekse dahi hakkımı yasal yollardan arayacğım.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön