02 Kasım 2016

İnci Ayakkabı İade Fiyaskosu!

Bir ay önce aldığım ayakkabı ayağıma vurduğu için geri götürdüm. Önce topuk bandı taktılar, sorun geçmeyince topuğunu yükselttiler, sorun yine geçmeyince biraz sesimi yükselttim ve merkeze göndermeye ikna oldular. Merkezden olumsuz cevap geldi. Yine tartıştım ve tekrar merkeze gönderdiler, bu sefer (iade değil) değişim onayı verdiler.

Önce Özdilek şubesine gittim, "talep formu, fiş, veya kart slipi lazım" dediler. Eve dönüp talep formunu aldım ve Cevahir şubesine gittim. "Fişsiz işlem yapamayız" dediler. "Fişi kaybettim say, ayakkabımı mı alımıkoyacaksınız? " dedim, "kartla aldıysanız bankadan döküm getirin" dediler. "Fiş bilgilerimin hepsini ürünü verirken size ibraz ettim zaten, sistemde kayıtlı. " dediysem de arkadaşlar fikrinden caymadı.

Bütün işlemler süresince 5-6 kere gittim geldim ki bu sizden aldığım 6. çift ayakkabı. Ayakkabı da sizde kalsın, paramı da istemiyorum.

Yakup 316 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön