16 Nisan 2013

İnci Ayakkabı Hatalı Üretilmiş Ayakkabıyı Değiştirmiyorlar!

29.09.2012'de aldığım ayakkabı 20 gün giymeden kösele yan tarafından koptu ve bunu inci deri kabul etmedi, ürün değiştirilmedi üstüne üstlük onayım olmadan da onarıp bana geri gönderdiler. Yöneticilerine ulaşmaya çalıştığımda ulaşamadım sadece nasılsa biri savsaklama bir email attı sonrasında hiç bir gelişme olmadı. Halen bana mesaj yolluyorlar ve problem çözülmüştür diyorlar. Tamamen ilgisizlik, çözümsüzlük dolu bir firma.

Emrah 62 Okunma

Cevaplar

  • Emrah09 Mayıs 2013

    Kesinlikle benimle ilgilenilmemiştir, üstelik telefonlar suratıma kapatılmıştır. Firma yalan söylemektedir. Yöneticileri sorunu çözmekten kaçmıştır. Benim onayım olmadan ayakkabı onarılmıştır. Hangi bilimsel kriterlerle kullanım hatası olduğunu açıklayamamışlardır. Ayakkabı ustalarının "bu bundandır" adeta yabancıların "stomach feeling" dedikleri yöntemle karar verilmiştir. Kısacası pislik halının altına süpürülmektedir ve burada sırf yüzdeleri artsın şikayetler ilgilenildi havası verilsin diye halen baştan savma cevaplar verilmektedir.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin tarafımıza yapmış olduğu tüm bildirimler dikkate alınmış olup, konu ile ilgilenilmiş tir. Ürünü ile ilgili değişim veya iade kararının verilmediği müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön