İnci Ayakkabı Garantiye Gönderdiğim Ürüne Kullanıcı Hatası Dedi.

Beytullah T. |

İnci mağazasından aldığım ayakkabımı tekrar garantiye yolladım. İlk seferinde ayakkabıda sorun yok diyen mağaza yetkilileri 2. kez yolladığım ayakkabımda oluşan hasarın kullanıcı hatası olduğunu yazan rapor yollamış. Ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum, çünkü ayakkabıyla beraber koruyucu sprey ve ayakkabı kalıbı bile aldım. Aynı mağazadan sırf bu sorunları yaşamamak için bu aldıklarımın faturası bile var. Beni kandırmak için onları boşuna satmışlar. Üstüne beni hatalı bulmuşlar. Paramızla rezil olduk.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  11:00

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin ürünü iki defa incelenmiş olup olup değişim/iade onayı verilemediğini tekrar belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

 • Beytullah T.
  18 Kasım
  09:29

  sayın inci mağazası yetkilisi, sizin göndermiş olduğunuz mesaja da rugan ayakkabının kırılmasından söz etmişsiniz.Bunu sizler tek değil bende biliyorum.Sırf bu sorunları yaşamamak için sizin mağazanızdan koruyucu sprey ve ayakkabı kalıbı bile aldım.Ayakkabıda ki kırılmalar yatay şekilde olması lazımken kırılmalar çapraz şekilde bu bariz ortada ben neden kırıldı demiyorum.Neden çapraz şekilde kırıldı ve kırılma yeri buruşmuş bir şekil aldı.Sizden ricam tekrar incelemeniz ve bunun neticesinde haklı olduğumu görüceksiniz.Aksi takdirde nereye şikayet etmem gerekirse ederim hakkımı sonuna kadar ararım. paul mark mağazasında da aldığım rugan ayakkabı Aynı sorunu yaşadım ayakkabıyı değiştirdiler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • 17 Kasım
  14:18

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizin ürünü için gerekli inceleme yapılmıştır.
  Üründe üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmediği için iade veya değişim işlemi yapamayacağımızı belirtmek isteriz.
  Müşterimize konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımla,