İnci Ayakkabı Garantiye Gidip Kaybolan Ayakkabı.

Eda O. |

31 10 2014 tarihinde İnci'den almış olduğum tasarım olan ayakkabımı iki kere kullandıktan sonra topuğunun çıkması nedeniyle garantiye yolladım ancak ayakkabım merkezde kaybolmuştur ve tam 1 yıldır beni ürünümün yenisini geleceği sözüyle oyalamaktalar. En son ürünümün başka bir ürünle değiştirileceğini söylediler ancak 1 yıl önce 200 TL verip aldığım ayakkabımın 1 yıl sonra benden fiyat farkı isteyerek yeni ürünle değiştirmem gerektiğini söylüyorlar. 1 yıl önce paranın zaman faktörünü hesaba katacak bir firma olmadığını anladım. Şikayet ediyorum 1 yılda ürün fiyatı artarken benim paramın değeri aynı kalıyor yani 1 yıl önceki 200 TL ile şu an fiyatı artan ürünü fiyat farkı alarak vermeye çalışıyor.

Etiketler :

Topuk Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com

 • Eda O.
  09 Ekim
  13:12

  İnci firması berbat bir firmadır. 1 yıl önce tasarım aldığım ayakkabımı kaybettiler ve şimdi bana 1 yıl önce ödediğim parayla şu an yeni sezondan fark ödeyerek ayakkabı değişimi yapmayı teklif ediyorlar. Merkezden görüştüğüm ismi didem olan şahıs ise benim şikayetimi dinlemeden iyi günler diip telefonu suratıma kapatmıştır. Mecbursunuz ödeyeceksiniz gibi ifadelerle müşteri memnuniyeti sığır olup bütün yasal haklarımı bu firmaya karşı kullanacağım. Madem ürünlerinizim ve hizmetinizin arkasında durmayacaksınız neden insanları mafur ediyorsunuz... . Şikayetçiyim...