13 Nisan 2015

İnci Ayakkabı Deriden Kaynaklanan Kendi Hatalarını Telafi Etmiyorlar!

İnci Ayakkabı Ankara Ankamall şubesine, almış olduğum ayakkabıyı kullandığım botun yan sayda ve iç kısım derisinde meydana gelen soyulma ve çatlaklar nedeniyle gerekli işlemlerin yapılması için başvuru yaptım.

Ancak ayakkabının bir kısmı onarılmış olmasına rağmen, iç yan kısım derideki aşınmalar düzeltilmemiş olup, düzeltilemeyeceğini belirtmişlerdir. Kendilerinden kaynaklı deri çatlaması sorununu çözmediler!

Yalçin 495 Okunma

Cevaplar

  • Yalçin 16 Nisan 2015

    Bugün itibariyle ayakkabıma gidip baktım. Ancak hayal kırıklığı yaşadım. Bir taraftan bir yer onarılmış ancak diğer taraftan başka bir yer, derinin dikiş atılan kısmında yırtık meydana gelmiştir. Bu günden itibaren ayakkabım mükemmel bir şekilde onarılmış olsa dahi içime sinmeyecektir. 5 klasik ayakkabımdan 4 tanesi İnci olduğu düşünülürse en çok da bir daha İnci ayakkabıdan ayakkabı almak için çok çok düşünmem gerekecektir. Gereğinin yapılmasını istemekteyim!

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön