01 Temmuz 2014

İnci Ayakkabı Değişim Yapmıyor.

7.5.2014 tarihinde Kahramanmaraş Piazza mağazanızdan almış olduğum ürünün tamamen ayakkabının şekliyle alakalı olarak burun kısmı yere sürtünmesi sonucu deride soyulma meydana gelmiştir. Değişim için götürdüğümde ayakkabı modeli böyle olduğu için değişim red edildi denildi. Hangi zihniyet ayakkabının burun kısmı yere sürtsün diye ayakkabı üretir ve bu yanlış üretimden dolayı müşterisini suçlar?

Tabiki İnci ayakkabı! Ayakkabıya bakım yapılacağı söylendi istediğiniz bakımı yapın o ayakkabıda aynı sorun tekrar olacak o yüzden değişimimi yapın veya ayakkabıyı mağazanıza hediye olarak bağışlayacağım.

Mehmet 573 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürünü ile ilgili olarak yetkililerimiz ile görüşme sağlanmıştır. Üründe üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmediği için iade veya değişim onayı verilmediğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

  • Mehmet 03 Temmuz 2014

    Ne zaman tarafıma tam anlamıyla dönüş yapılır acaba ? Burdan şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır demekle bir çözüm alabileceğimi düşünmüyorum, özelliklede hepi topu "1" kişilik müşteri hizmetleri çalışanınızla; Sanırım Rüya Hanımdı çözüm almak pek mümkün olmuyor! Ben böyle bir markanın nasıl bu kadar büyüdüğüne gerçekten hayret ediyorum.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayet maili tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede müşterimiz ile iletişime geçeceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön